Juubel.. firmapeod.. pulmadTähistage KamikadzesBroneeri meie banketisaal

Peo korraldamine

Teades seda, millised on terves maailmas tuntud Gruusia traditsioonilised pidulikud söömaajad, on pulmade, juubeli, peiede või teiste tähtpäevade tähistamise koha valik ilmselge!

Meie ruumid on loodud selleks, et mahutada kõiki teie külalisi. Esimese korruse privaatne ja valgusküllane banketisaal mahutab 20 inimest ning teise korruse hubane saal koos kamina ja rõduga 40 inimest. Kogu restorani mahutavus on kuni 120 inimest.  Lastele on olemas mänguasjad ja mänguväljak.

Olemas on karaoke laulmiseks vajaminev helitehnika ning pakume võimalust tellida ka bänd kohale. Teise korruse banketisaal võimaldab külalistel ruumimõistes kenasti ka tantsida. Meie juures on peo korraldamine lihtne – broneeri aeg ehk täida allpool olev broneemisvorm ning aitame sind toreda peo või muu tähtpäeva korraldamisel.

Alternatiivse ruumilahendusena (inimeste arv 50+) soovitame uurida ka Ülemiste ärilinnakus asuva Viktoria Restorani konverentsi saali

Tellides söögid ja joogid meilt on peoruumide kasutamine teie jaoks alati tasuta!

Aeg ja kohtade arv
Teie kontakt

Lisainformatsioon

Kui Teil on meie ruumide, menüü, alkoholi jms. kohta küsimusi, siis vastame meelsasti nendele telefoni või e-maili teel. Võtke meiega ühendust ja kindlasti leiame teie erisoovidele parima lahenduse.

+372 657 2377
info@kamikadze.ee

Eripakkumised peo korraldamisel

  • Igal esmaspäeval banketimenüü 10% soodsam
Telli koju